PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10518}

Zabójcy

The Killers
7,4 1 088
ocen
7,4 10 1 1088
Zabójcy
powrót do forum filmu Zabójcy

7/10

ocenił(a) film na 7

Wspanialy Lee Marvin i swietna muzyka to glowne atuty filmu,poza tym jest jeszcze niezly John Cassavetes,Andie Dickinson no i Ronald Reagan,o ktorym mowiono,ze byl najlepszym aktorem wsrod prezydentow i najlepszym prezydentem wsrod aktorow:-)
Nie czytalem Hemingway'owskiego oryginalu i nie wiem jak wiernie film zostal odtworzony-kilka rzeczy nie bardzo mi pasuje;plan napadu to troche dziecinada.Zaden samochod przewozacy kase nie moze zmienic zaplanowanej trasy bez porozumienia z centrala,druga rzecz-potrzebuja kierowcy wyscigowego,zeby dogonic i wyprzedzic ciezarowke ktora ma nad nimi przewage kilkudziesieciu sekund?I to na polnej drodze?Nie wydaje mi sie.Pamietajmy,ze ci "zli" moga sie do tego dobrze przygotowac i jezdzic nia tak dlugo az zapamietaja kazdy zakret i kazda dziure w przeciwienstwie do konwojentow-bo ci,nawet jesli czasami tedy jezdza,to na pewno beda prowadzic woz duzo wolniej i ostrozniej niz normalnie.Scena z radiowozem pedzacym do sfingowanego wypadku zupelnie pozbawiona sensu,jakim sposobem policja mialaby dostac informacje o takim zdarzeniu skoro to jakas boczna droga przy ktorej pewnie nawet dzisiaj nie ma zadnego telefonu?Cala intryga mocno przekombinowana,ale tak jest mocne 7

ocenił(a) film na 7
libertyn_24

poza tym juz przy zatrzymaniu przy "policjantach" [otwarte drzwi!] mozna bylo obrobic furgonetke. glupi plan.

użytkownik usunięty
schiz

co za dzięcioł
nie można było bo to było na publicznej drodze mągwo i w każdej chwili mógł nadjechać obcy samochód
dopiero jak furgonetka zjechała na odludną drogę to można było tego dokonać

ocenił(a) film na 7

nie wyzywaj mnie sraluchu.
mozna bylo tylko trzeba nie pieprzyc bez sensu jak ty tylko dzialac.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7

pier*dolisz jak potłuczony.
powieś sie.

użytkownik usunięty
schiz

wieszam to ja takich jak ty

ocenił(a) film na 7

zwieś sie na wieś skąd cie wzieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones